Re: AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

GacekACM
Trampkarz
Trampkarz
Posty: 36
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:45
Reputacja: 0

Re: AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Post autor: GacekACM » 04 cze 2011, 22:07

Wikipedia potwierdza wzrost - 183 - http://en.wikipedia.org/wiki/Axel_Witsel
Kolor oczu i fryzura też pasują. ;)
Cóż, nie znam go nadto, poczekam na opinie ludzi oglądających ligę belgijską częściej, na ten moment w tym ruchu widzę jeden atut - lepiej, by łamał kości naszym rywalom, niż nam.
Z drugiej strony Boateng przychodził do nas z identyczną łatką bezmózgiego brutala z talentem, a okazał się być jedną z największych niespodzianek zeszłego sezonu, to kto wie?
Jeśli nawet przyjdzie Witsel naprawdę, to jestem pewny, że ściągniemy kogoś super do pomocy - tylko czy to będzie Ganso, Fabregas, Pastore czy Hamsik? Cholera to wie, Galliani działa po cichu. Po transferze Taiwo i Mexesa oczekiwania były wielkie, teraz znowu opadły, bo nijak nie można być zachwyconym takim ruchem.

Gorzej, że prawdopodobnie stracimy Pederzoliego.

Ciekawe, czy Onyewu odejdzie do Belgii z powrotem, to byłby dobry ruch, teraz można się go spokojnie pozbyć.

Wróć do „Włochy”