Z nowych seriali nie ma sobie równychbellus pisze:Gra o tron - nie ma konkurencji, jak tylko będę miał czas przeczytam książki.
Ja też oglądam ale się zastanawiam po cobellus pisze:Camelot - rozkręciło się momentami bardzo fajne (oczywiście gorsze od "The winter is coming"), momentami średnie. Tak czy inaczej obejrzane, nie żałuje.
Ogląda się przyjemnie ale relacje agenta FBI i jego żony są tak słodkie, że aż chce się obrzygać monitor.bellus pisze:White collar - oglądacie sympatycznego fałszerza w służbie FBI? Jak dla mnie jeden z lepszych seriali, oczywiście nie wybity, ale bardzo pozytywny.
Co do "The shield" już od dłuższego czasu chcę coś napisać, ale wytrwale poczekam i obejrzę wszystkie odcinki, teraz 5 sezon.
Oglądam także serial "The defenders" o obrońcach z Las Vegas, bez polotu i naiwne ale jakoś leci.
Oglądał ktoś "The confession" z Kieferem Sutherlandem



