Wrogowie i kumple na forum

Awatar użytkownika
Pisakk
Wraca do meritum
Posty: 3047
Rejestracja: 03 mar 2004, 22:54
Reputacja: 0
Lokalizacja: Moherowe miasto - Częstochowa

Post autor: Pisakk » 29 kwie 2005, 23:50

Tomusmc pisze:
smitu pisze: za co niby ?? jacy oni sa ?? gdzie ty widzisz konsekwencje ?? jakie uginanie sie pod presja ?!?!?! od tego oni sa !! forum rzadza uzytkownicy a modzi sa po to by im sluzyc :twisted: :twisted:
No no chciałoby się być moderatorem co? Hmm dlaczego jak byłeś zbanowany to nie rozkazałeś nam się odbanować skoro ci służymy? nie zauważyłem żeby któryś użytkownik, albo nawet moderator rządził tym forum więc nie pisz głupot
Nie psuj Tomus chłopakowi tej wspaniałej wizji bo jeszcze się załamie. Niech żyje w świecie fantazji i iluzji...Wszak kiedy dzieciom to zabiorą to co im zostanie? :lol:

Pierwsze słyszę, żeby ktoś rządził forum ale spoko...Niedługo pojawią się głosy, że forum opanowali masoni, będący na usługach związku zawodowego hydraulików polskich :shock: To ci dopiero będą rządy twardej ręki - jeszcze zatęsknicie za obecnym układem :lol: .
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2005, 23:53 przez Pisakk, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Hyde Park”