Re: Real Madryt (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
HELDER
Pierwszy Skład
Pierwszy Skład
Posty: 464
Rejestracja: 23 mar 2012, 9:06
Reputacja: 0

Re: Real Madryt (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: HELDER » 24 mar 2012, 11:48

RealFan pisze: Jak jesteś takim ekspertem od przepisów to pokaż przepis, według którego można dostać bezpośrednią czerwoną kartkę za klaskanie sobie z boku
1. Co to ma być: "Ekspert od przepisow"? Jezeli podwazasz to co napisałem o pośrednim to odpowiedz argumentami a nie posługujesz sie półsłowkami. Masz jakiekolwiek argumenty? Przedstaw je, wszyscy poczytamy z wielka checią. Chciales błysnąc, wkleiłes durny news z durnej strony, mysales ze trafiles na ignorantów?

2. co do Red Card. Daleko nie szukając, cytat:
"Czerwona kartka zazwyczaj jest pokazywana:
- za brutalny faul;
- po otrzymaniu dwóch żółtych kartek;
- za niesportowe zachowanie
- za atak bez piłki;
- za zatrzymanie piłki ręką w dogodnej sytuacji bramkowej bądź faul na zawodniku wychodzącym sam na sam z bramkarzem.
- za obraźliwe gesty i podburzanie trybun
- za uderzenie przeciwnika (lub samą próbę)"

koniec cytatu
A reszta jest wyłącznie interpretacją sędziego. Tak samo jak każdy faul w meczu zalezy wyłacznie od tego jak oceni to arbiter spotkania. Jeden oceni to na grę faul, ale drugi na grę dozwoloną. Piłka nozna nie jest grą na komputerze, ale żywym organizmem. A wiec zgodnie z "niesportowe zachowanie" mógl pokazać Ozilowi? Mógł. Tak samo jak mógł uznać(i uznał), że Ramos i X.Alonso zagrywali piłkę reką przypadkowo z Betisem(Inny uznał ze Alves nie zagrywał przypadkowo - mógł? mogł). Natomiast inną rzeczą jest "dobra wola" sedziego, czy tam "czucie gry". Moim zdaniem Ozil powinien zostać oszczedzony, ale podstawy były bezdyskusyjne. Do oceny decyzji arbitra nalezy dolozyc też presje jaka powstala na boisku.
RealFan pisze: A Kluivet 12 lat temu... dobrze, że nie 50.
Tak, 12 lat temu. Nie wiem co robiles 12 lat temu, moze sikałes w pieluchy, ale przedstawiam ci fakt. Pilkarze za HdP byli karani przed federację z paragrafu 4-12. Tak samo jak w przeszłosci zdarzyło sie juz ze hiszpanska federacja karała na podstawie zapisu video. A moze zaprzeczysz?

Wróć do „Hiszpania”