Raz: gdzie zes byl jak nasz górnik kazał "spierdalać" - dosłownie. Czemu nie byles wtedy taki szybki z reakcją? Kolejny hipokrytra sie ujawnił?bartbuks pisze:Poproszę dane, aby potwierdzić licencje sędziowskie.DREWNIANY SRACZ pisze:Takich "sedziow" jak ten jegomosc to znam ze stu.Trochę kultury, nie jesteś na obiedzie u mamy.DREWNIANY SRACZ pisze:A teraz wracaj do kopalni.
Może któryś z kibiców Barcy trafił na obszerny skrót meczu z VCF, bo na fbtz nie ma...
Dwa: dane? Prosisz możesz i tyle, na tym sie twoja rola konczy. Co ty pies jesteś? Żaden sedzia ponizej miedzynarodowki nie ma prawa tyu wyjezdzac ze swoimi opiniami jako "jenynie prawdziwymi". Czy ten uzytkownik nim jest? Nie jest. Jest jakims nieistotnym szczurkiem w poziomie okregowki. w Polsce! Nie wspomne ze juz wielokrotnie udowodnil tu swoja nieobiektywnosc. Wieloktornie. Na madryckiej marce opisuje kontrowersje były MIEDZYNARODOWY SEDZIA, wiec chyba ktos wiecej niz jakis anonimowe arek cos tam z okregowki(i to do konca niewiadomo jakiej okregowki), i nie mial zadnej watpliwosci w tej sytuacji. A kto jak kto, on/oni tam lubią sie dojebać do Barcelony. Kto wie lepiej? Sedzia z komputerka?
nerwy puszczają, to dobrze, prawdziwa twarz prowuncjusza został odkryta, wystarczyło troche prawdy, szkoda ze admini niechetnie stosują ostrzezenia dla swoich ulubiencow.cloner pisze:Uważaj, żebym tym kilofem ci pizdy nie przeorał.DREWNIANY SRACZ pisze:nie machał nią jak ty machasz kilofem w kopalni



