Chelsea FC (zbiorczy)

Mikusinski
Grafomańskie harakiri
Posty: 1783
Rejestracja: 09 lis 2004, 18:31
Reputacja: 0
Lokalizacja: Tam gdzie siarkowy leży gród, tam Mielec znalazł grób.....
Kontakt:

Post autor: Mikusinski » 12 cze 2005, 10:04

Niggaz pisze:
Mikusinski pisze:szkoda, że nasz świetny obrońca Wiliam Gallas, być może nie będzie reprezentował barw Chelsea. Józio Murinio nie widzi go już w swojej druzynie.
Żegnaj Gallasie........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jeśli to sprawdzone informacje to chętnie widziałbym Gallasa w Barcelonie. Problemem będzie pewnie Mourinho który zarząda sporych pieniędzy albo jakiegoś rozliczenia w zamian za piłkarza Barcy :roll: Gdyby jednak Jose zarządał kwoty oscylującej w okolicach 5-8 mln euro to Barca mogłaby się skusić moim zdaniem.
No, ja też tak myślałem. Pewnie Jose troche spuści z obecnej ceny i Barcelona może będzie go chciała kupić za 5,6 mln euro. Podam najlepszą jedynastkę obecnego sezonu Premiership

Ekspert serwisu Goal.com,Jamie Orbetelli wybrał jego zdaniem, najlepszą jedenastkę Ligi Angielskiej.



Zaczynając od bramkarza:

1. Petr Cech-czeski bramkarz, może uznać poprzedni sezon za udany. Był zdecydowanie najlepszy w tym sezonie. Z nim na bramce, obrona The Blues wydawała się nie do sforsowania.

OBROŃCY:

2. Ashley Cole- Mimo całej "otoczki" w około Cole'a, w związku ze skandalem (w którym Chelsea też miała swój udział), Ashley jest bez wątpienia najlepszym lewym obrońcą w Anglii.

3. Jamie Carragher- w tym sezonie pokazał sie z najlepszej strony, pełen wigoru, waleczny, prawie jak maszyna. Przyczynił się w dużym stopniu do zdobycia przez Liverpool, pucharu Ligi Mistrzów w Istambulu.

4. John Terry-wg samych piłkarzy, najlepszy gracz tego sezonu. Kapitan The Blues, przyczynił się w dużym stopniu do zwycięstwa w lidze, a sam jest stawiany jako wzór do naśladowania.

POMOCNICY:

5. Arjen Robben-Holender wciąż nękany kontuzjami. Od czasu Thierry'ego Henry'ego nie było jeszcze takiego znakomitego gracza, z takim talentem i potencjałem jak Robben.

6. Claude Makelele- przyszedł z Madrytu, w którym nie spełniał oczekiwań trenera. W Chelsea pilnował tylniej części pomocy. Gra całego zespołu, była budowana od francuza. Strzelił tylko jedna bramkę w Premiership.

7. Frank Lampard- kolejny z piłkarzy Chelsea, który nosił grę na swoich barkach. Dużo asyst, dużo bramek, jeden z najlepszych graczy w Premiership od 10 lat.

8. Steven Gerrard-bohater Liverpool'u. Kapitan The Reds, jest podstawowym piłkarzem w drużynie Rafy Benitez'a. Grał zawsze na 100% swoich możliwości. Prawdziwy zwycięzca.

NAPASTNICY:

9. Shaun Wright Phillips- gwiazda ManCity, jest często wybierany przez trenera reprezentacji Anglii. Phillips wydaje się prawie nie do zatrzymania.

10. Wayne Rooney- najmłodsza gwiazda w Lidze Angielskiej, której nie udało sie poprowadzic Manchesteru United do zwycięstwa w pucharach. Strzelił dużo ładnych bramek.

11. Thierry Henry- Francuz znów na szczycie! Król strzelców Premiership. Bez niego Arsenal, nie wygrałby F.A Cup. Lecz ile sezonów można grać na Highbury?

REZERWOWI:
Paul Smith, Rio Ferdinand, Radhi Jaidi, J. Lloyd Samuel, Garry Neville, Stuart Downing, Christiano Ronaldo, Papa Boupa Diop, Xabi Alonso, Andrew Johnson, El Hadji Diouf

POZDRO :D :D :D :D

Wróć do „Anglia”