Re: Virtual Soccer

Awatar użytkownika
Carbon
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 11283
Rejestracja: 05 lip 2013, 19:44
Reputacja: 1147
Lokalizacja: ALBQ, New Mexico, USA
Kontakt:

Re: Virtual Soccer

Post autor: Carbon » 16 lip 2013, 12:02

cru pisze:Btw, jak dokladnie ma wygladac draft? Bo w sumie to szczescie w ustawieniu podczas drafta w bardzo duzym procencie definiuje sile skladu (tzn. kto pierwszy bedzie mogl wziac Messiego do skladu np.). I chcesz robic draft jako 'osoba1 wybiera caly sklad, potem osoba2 wybiera caly swoj sklad' czy moze lepiej 'osoba1 wybiera zawodnika 1, osoba2 wybiera swojego zawodnika 1, i dopiero po calej petli osoba1 wybiera zawodnika2 do swojej druzyny' ?
Draft zaraz mniej więcej opiszę. Będzie siedem kolejek, czyli tyle ile mamy mieć graczy w zespole. Ustawiamy się na czacie w danym dniu o danej porze i wybieramy. Kolejność taka:
I KOLEJKA
gracz 1
gracz 2
gracz 3
...
gracz 10

II KOLEJKA
gracz 10
gracz 9
gracz 8
...
gracz 1

Więc gracz, który będzie wybierał z pierwszej pozycji wcale nie jest na takiej świetnej pozycji, bo potem może mieć trudności ze ściągnięciem kogoś lepszego. ;)

Wróć do „Gry Forumowe”