Verghary bym zbytnio nie krytykował pokazał że ma potencjał mimo słabego początku, większe pretensje mam do Zaccardo, Amelia katastrofa, Boateng to samo.
Wydaje mi się że SES i Petanga stworzyli więcej niż mogli w pierwszej połowie.
De Jong mi imponuje, to chyba nasze największe wzmocnienie.
Mam nadzieję że teraz Berlu zobaczy że nie mamy zaplecza w momencie gdy nie ma podstawowego składu, od 17 lat jestem kibicem tej drużyny i wiem że G robi co może i jestem za projektem młodzieżowym ale odnosze wrażenie że zbyt drastycznie to wszystko przebiegło.
Wcale nie trzeba milionów żeby mieć konkurencyjne 2 jedenastki i moim skromnym zdaniem na niektórych pozycjach między piłkarzami jest przepaść sportowa.
Wystarczyło przewidzieć oczywiste, że nasi senatorzy kiedyś sie zestarzeją!
Tak na marginesie dodam, że nigdy nie daruje Ancellotiemu zmarnowanie Gourcouffa i Aubumeyanga, mam takie poczucie że to jego zamiłowanie do senatorów sprawiło że się nie przebili, chociaż pewnie sie nie zgodzicie, ale to moje skromne zdanie.



