Jeśli to o czymś świadczy to raczej o tym, że na transfer Hondy do Milanu nie postawiłbym dużych pieniędzy.seba82 pisze:Wiem, że ostrożności nigdy za wiele.
Co do porozumienia to po plotkach gazet, że Honda obniży pensję żeby do nas trafić, pamiętacie chyba wszyscy, ukazał się wywiad w którym Honda zaprzeczył jakiejkolwiek obniżce zarobków. W tym samym wywiadzie jeśli się nie mylę zdementował plotki o tym tatuażu.
O czym to świadczy?
Łysy z tego co mi się wydaje, gdzieś w wywiadzie powiedział o porozumieniu z piłkarzem.
Ale, podpisanie pre-kontraktu nie musi oznaczać, że do nas dołączy. Może sie przecież rozmyśleć.
A co do pre-kontraktu: w piłce jeśli podpisujesz umowę od pół roku przed końcem wygaśnięcia z innym klubem, to jesteś tą umową związany tak, jak normalnym kontraktem, tylko od dnia wejścia w życie tego przyszłego kontraktu. To nie tak, że Honda w lipcu mógł podpisać z nami, w sierpniu z Evertonem, a we wrześniu przedłużyć z CSKA.



