Re: Gran Derby // FC Barcelona - Real Madrid CF

MGiggs
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7847
Rejestracja: 19 sty 2009, 13:35
Reputacja: 124

Re: Gran Derby // FC Barcelona - Real Madrid CF

Post autor: MGiggs » 27 paź 2013, 12:42

Kiedy Higuain leżąc dotknął z Valencią piłki leżąc ręką(do dzisiaj nie wiadomo) to był skandal, sędziowanie dla Realu i czytałem o tym co tydzien do dzisiaj. Teraz nagle Adriano nie miał co zrobić z ręką,ręka była przypadkowa.Punkt widzenia zależy od puntu siedzenia, jesli tak każdy jedzie Ramosa to Adriano za faul od tyłu na Ronaldo też spokojnie mogł dostać czerwo.

Znowu fascynująca polemika fani Barcelony reszta świata i znowu wychodzi że to sędzia Realowi bardziej pomagał :lol: , jak to jest że ludzie postronni którzy mają w dupie tą wojenke widzieli że to Real był pokrzywdzony ?

jestem na 100000 pewny % że w odwrotnych sytuacjach bym czytał o pro madryckim mega wałku, przekupionych sędziach i miałbym 100 giftów z karnymi i kartkami.
Panie rkoeman- jestes zwykłym napinaczem bo jak ostatni gimbus który uciekł od ostatniej rozmowy.Wiec posłuże się twoim argumentem, zapytaj fanów innych drużyn czy sędziowie nie pomogli wczoraj Barcelonie bardziej niż Realowi.

Wróć do „Hiszpania”