Re: MŚ 2014: 1/8 finału

blackmore
Kapitan
Kapitan
Posty: 3853
Rejestracja: 28 wrz 2013, 21:11
Reputacja: 163

Re: MŚ 2014: 1/8 finału

Post autor: blackmore » 29 cze 2014, 18:06

fieldy pisze:Taki Cavani, który przecież też nie jest byle kim, wczoraj poza jedną fajną piłką w pole karne nic nie pokazał. Kopał się w czoło.
Cavani nie ma za sobą najlepszego sezonu. Coś tam w Ligue 1 postrzelał, ale wiele meczów grywał nie na swojej pozycji, a gdy przyszło grać pierwsze skrzypce wobec kontuzji Ibry, to z taką Chelsea wypadł słabiutko. Także w sumie forma na Mundialu to kontynuacja tej gorszej dyspozycji, aczkolwiek na pewno wyróżniłbym go za tę asystę przy golu Suareza z Anglikami.
fieldy pisze:a Włosi jakby fizycznie nie domagali. Słaniali się na nogach.
Chyba zagrali zbyt leniwie. Mieli w głowach tę świadomość, że remis daje awans i głównie przez to polegli. Zresztą mam wrażenie, że Prandellii w ogóle nie wziął pod uwagę, że stracą gola, tj. nie powiedział swoim podopiecznym co robić w przypadku przegrywania. Po tym jak strzelił Godin, Włosi atakowali zupełnie bez pomysłu, żadnego planu na to jak odrobić tę stratę, a przecież mówimy o wicemistrzu Europy. Nie sądzę, aby ta czerwona kartka dla Marchisio aż tak mogła ich wybić z gry.

Wróć do „Mundial 2014 Brazylia”