Losowanie Grup MS 2006

Awatar użytkownika
Henry 007
Żenujący nabijacz :/
Posty: 157
Rejestracja: 21 lip 2005, 0:51
Reputacja: 0

Post autor: Henry 007 » 11 gru 2005, 1:21

Łukasz[ACM] pisze:Jaką grupe uważacie za gr. " śmierci " :?:
Jak dla mnie to zdecydowanie grupa C :!:
1.Argentyna
2.WKS
3.Serbia i Cz.
4.Holandia
Praktycznie to tylko Serbia i Czarnogora nie bedzie sie liczyla w grze o awans (tak mi sie zdaje) pozostale 3 zespoly napewno beda walczyly o 1 miejsce w grupie.

Ta 11 Polski Bilda to jest jakies nieporozumienie. W zyciu chyba nie widzieli jak nasi graja :!: Niedosc ze sklad kombinowany to jeszcze pelno baboli jak: Kosa na obronie, Rasiak na prawym skrzydle a Baszczynski na lewej obronie. Jeszcze dopisali pod artykulem "nasz typ 4-2"(oczywiscie dla Niemiec), ale pozyjemy zobaczymy.Moze nasi sasiedzi nieco zlekcewaza swoich rywali i bedziemy mieli niespodzianke :)

Nasza grupa nie jest zła.Moglo byc duzo gorzej. Szczerze mowiac to tylko niemcy sa faworytami , a pozstale 3 zespoly maja rowne szanse. Oby z tych 3 pozostalych najlepsza okazala sie Polska :lol:

Wróć do „Piłka nożna na świecie”