AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Kapitan
Kapitan
Posty: 3563
Rejestracja: 12 wrz 2005, 19:59
Reputacja: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: Łukasz_ » 18 sty 2006, 19:41

Według doniesień hiszpańskich mediów klub z San Siro planuje "zgarnąć" szkoleniowca FC Barcelony.

Jak donosi Il Mundo Deportivo, włodaże medioleńskiego klubu stracili cierpliwość i zaufanie do Carlo Ancelotteigo. Obecny szkoleniowiec Milanu, nie zdobył żadnego trofea od 2004 roku.

W bieżących rozgrywkach krajowych, zespół Ancelottiego wygrał wszystkie z dotychczasowych gier na własnym stadionie. Jednakże poza własnym boiskiem, Milan prezentuje się bardzo słabo. W rozgrywkach Ligi Mistrzów awans także przyszedł z ogromnym trudem.

Jeszcze pod koniec października, przewaga obecnego lidera Serie A wynosiła jedynie 2 punkty. Na dzień dzisiejszy strata Rossoneri wzrosła do 12 oczek.

Jednak, Silvio Berlusconi, który w przeszłości był wielkim zwolennikiem Rijkarda, wypierał się, że nie ma potrzeby zmiany na stołku trenerskim.
- Te pogoski są bezpodstawne - powiedział Berlusconi w programie 'UnoMattina' w stacji Rai Uno

Frank Rijkard to były gracz Milanu. Przeszedł do historii jako strzelec jedynego gola dla Rossoneri w finale Ligi Mistrzów w roku 1990 z Benficą. Obecnie jest trenerem bezsprzecznie najlepszej jedenastki w Europie

ŹRÓDŁO: www.seriea.pl

:rotfl4: Co wy na to :?: Pamiętam jak Laporta coś mówił że czeka na potknięcie Franka :lol: Jak dla mnie to bardzo offensywny trener i były gracz Milanu. Ale ja na dzień dzisiejszy nie wierze że u nas zawita :wink:

Wróć do „Włochy”