Juventus cz.2 (zbiorczy)

Awatar użytkownika
maestro
Podwójne standardy
Posty: 5063
Rejestracja: 01 lut 2005, 0:35
Reputacja: 174
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: maestro » 24 maja 2006, 23:30

Chlopaczek pisze:Okolo 25 do 30 milionow euro
Bluźnisz :stop: Ja uważam, że jest wart znacznie większych pieniędzy... Inna sprawa, za ile zostanie sprzedany :P Podtrzymuję swoją wersję- 35-40mln, to cena, której działacze Juve nie powinni opuszczać.
Chlopaczek pisze:Wiec jakies 15 milionow plus Simic bo sadze ze czulby sie swietnie w nizszej klasie rozgrywkowej Mr. Green Mozemy tez dorzucic Favalliego kto wie byc moze byl pozyskany z mysla o transferze laczonym Buffona Wink
A chcesz Blasiego i Zebine :> A może Zlatana ?? Lepiej się módl :lol: żeby Sheva został, proponuję pielgrzymkę w tej intencji, już w najbliższy weekend :P
A tak serio, to w rozliczeniu raczej nikt nie będzie chciał przechodzić do Serie B (w przypadku degradacji oczywiście ;) )

Wróć do „Włochy”