MŚ 2006: Grupa E - Czechy, Ghana, USA, Włochy

el_nino

Post autor: el_nino » 22 cze 2006, 19:51

realmania pisze:Szkoda mi tylko, że Ghana w 1/8 finału prawdopodobnie spotka się z Brazylią i na tym etapie może zakończyć swój udział w mundialu.

Mi też ich będzie szkoda, ale i tak osiągnęli więcej niż liczyli, zagrali bardzo dobrze. Jednak w Ghanie na tym mundialu coś Essien jest w cieniu swoich kolegów.
realmania pisze:A po Czechach spodziewałem się więcej, przede wszystkim po tym jak obejrzałem ich pierwszy mecz z USA, ale no cóż, poźniej zawiedli.
Co cztery lata tak jest, na mundialu zawsze mają niepowodzenia, mimo że wcześniej grali lepiej. Nasi sąsiedzi na prawde zawiedli i będą wielkim nieobecnym w 1/8 MS. Ale tak jak Polska, tak Czechy, byli pewni siebie i z góry wiedzieli że wyjdą z grupy przynajmniej na 2 miejscu. Rywale poprostu byli lepiej przygotowani. Głównie szkoda mi Rosickiego.

Wróć do „Piłka nożna na świecie”