Real Madryt (zbiorczy) (cz.2) - Strona 393

Wszystko o piłce nożnej w Hiszpanii: La Liga (Primera Division), Zawodnicy, Kluby (FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt) | Reprezentacja Hiszpanii | Transfery, Wyniki, oraz inne wydarzenia związane z hiszpańską piłką.
ODPOWIEDZODP
×

Największy błąd Realu po 2000?

Zwolnienie Del Bosque
0
Brak głosów
Oddanie Robbena
4
29%
Oddanie Sneijdera
1
7%
Zatrudnienie Beniteza
1
7%
Zwolnienie Xabiego
6
43%
Zatrudnienie Mourinho
2
14%
Major Leon
Trampkarz
Trampkarz
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2007, 21:38
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Major Leon » 31 sty 2007, 16:14

hmm
Myślę że najlepiej by było gdyby Robinho grał na prawej a Reyes na lewej stronie. Niestety Robinho też męczy się na prawej stronie (ale nie tak jak Jose). Mogliby w czasie meczów co jakiś czas zmieniać się miejscami i wtedy może coś by z tego było. Ławka rezerwowych dla jednego z nich raczej odpada bo Real niestety nie ma dla nich alternatywy (chyba że Hiugain grałby na skrzydle) Tak czy siak Capello ma nie lada problem który musi rozwiązać.
PS. Prawdopodobnie Oliveira od dzisiaj będzie zawodnikiem Realu. Jednak na ostateczną decyzje pewnie będziemy musieli poczekać do 24 00 (zamknięcie okienka transferowego) :)

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18598
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:06
Reputacja: 2431
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 31 sty 2007, 16:25

Z tego co się orientuję to Oliveira nie był w rozliczeniu za Ronaldo, tylko miałaby być to osobna umowa między klubami. Mało prawdopodobna umowa żeby było jasne :P Galliani potwierdził, że odbywają się rozmowy na ten temat, ale nie sądzi by Oliveira trafił do Realu. Tyle o nim :P Czyli upchnęliśmy Ronaldo za 7,5 - 8 mln. W sumie to też ma jakiś pozytyw (brak wymiany), że Marcelo nie będzie musiał grać w Castilli :o

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1419
Rejestracja: 22 gru 2005, 14:09
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 31 sty 2007, 17:45

Oliviera nie zagra na 100% u nas podała Marca

dla mnie błąd sztabu szkoleniowgo i to duży błąd

Bayern zmienił trenera na Hitzfelda i to tez nie jest najlepsza wiadomosc Ottmar nas zna gral z nami i ma dobry bilans meczów przeciwko Realowi

niewyobrazam sobie zeby Raul miał grać u nas typowa '9' albo zeby Cassano nagle został u nas wysunietym napastnikiem :roll:

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7953
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:56
Reputacja: 16
Lokalizacja: ......

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Jarzinho » 31 sty 2007, 19:06

Obrazek

Krzysztof Król, Kamil Glik, Szymon Matuszek. Moze jednemu z niech kiedys uda sie zagrac w pierwszym skladzie... To by było wydarzenie. W przeszłosci mogl w Realu grac ponoc Deyna. :wink: Polacy w Realu :!: :twisted:

Awatar użytkownika
brylancik
Oleguer Fan
Posty: 1974
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:34
Reputacja: 0
Lokalizacja: Valencia

Post Wyświetl pojedynczy post autor: brylancik » 31 sty 2007, 19:18

Jarzinho pisze:Krzysztof Król, Kamil Glik, Szymon Matuszek. Moze jednemu z niech kiedys uda sie zagrac w pierwszym skladzie... To by było wydarzenie. W przeszłosci mogl w Realu grac ponoc Deyna. Wink Polacy w Realu
Przewiń sobie parę stron tego tematu do tyłu :roll:

Żeby nie dostać WP za OT to powiem że pomiędzy Realem a Milanem zostało wszystko już ustalone w sprawie Oliviery tyle że na drodze stanęła FIFA. Ta sama która dzisiaj zezwoliła na transfer Mascherano do Liverpoolu nie zezwoliła na przeprowadzkę Ricardo...

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7953
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:56
Reputacja: 16
Lokalizacja: ......

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Jarzinho » 31 sty 2007, 19:24

brylancik pisze:Przewiń sobie parę stron tego tematu do tyłu

Tam było wspomniane, jednak nieoficjalnie. Dopiero wczoraj Real potwierdzil zatrudnienie całej trojki :wink: Wiec te kilka stron wczesneij były tylko spekulacje.

Co do Ricardo to juz wspomnialem o tej sprawie w temacie Milanu.

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1419
Rejestracja: 22 gru 2005, 14:09
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 31 sty 2007, 19:26

Jarzinho pisze:W przeszłosci mogl w Realu grac ponoc Deyna.
Jarzinho tak było ponoć pisał o tym pare lat temu tygodnik Piłkanożna

fragment biografi Deyny ze strony: www.piłkarze.info

"Kazimierz Deyna (...) Dośc powiedzieć, że Real Madryt wysłał na Łazienkowską koszulkę dla Deyny z nr. 14. Kaka ostatecznie pozostał na Łazienkowskiej, ponieważ jako żołnierz WP nie mógł wyjechać na stale na Zachód."
a tu link do całego artykułu :arrow: http://www.pilkarze.info/index.php?go=p_deyna


Jarzinho pisze:Krzysztof Król, Kamil Glik, Szymon Matuszek. Moze jednemu z niech kiedys uda sie zagrac w pierwszym skladzie... To by było wydarzenie
Oj, byłoby :!: myśle ze poczekamy gdzies tak około 2-3 lat (o ile wogóle sie doczekamy)

Najlepiej bedzie eśli nasi krajanie bede mocno sie starać to Michel może wziąść ich do Castilli a potem to juz łatwiej :wink: :P

Major Leon
Trampkarz
Trampkarz
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2007, 21:38
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Major Leon » 31 sty 2007, 21:10

hehe marzenia, ale możliwe że któryś z nich rzeczywiście zagra, w końcu nie znaleźli się tam przez przypadek. Chciałbym wrócić do tematu Oliveiry. Też uważam że szkoda że go nie sprowadzili. Przydałby się nam taki zawodnik. Ale FIFA nie wiedzieć czemu się nie zgodziła (ale Liverpoolowi pozwoliła wykonać transfer piłkarza który zmienia już 3 klub w tym sezonie). Teraz Real zostaje bez rezerwowych napastników, a biorąc pod uwagę fakt że RVN jest w kiepskiej formie a Raul jest kontuzjowany czarno widze grę Realu. Hitzfeld w Bayernie to oznacza tylko kłopoty (dla Realu) bo to świetny trener (jeden z najlepszych na Świecie) mam nadzieje że do 1/8 finału nie wyciągnie Bayernu z dołka :D

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18598
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:06
Reputacja: 2431
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 31 sty 2007, 21:44

Problemy z napastnikami :?: Tak naprawdę to niewiele się zmieniło i odejście Ronaldo nie komplikuje sytuacji tak bardzo jak się wydaje.

:arrow: Ruud i tak był pewniakiem, a Ronaldo grał jak bozia posłuchała jego paciorka. W końcu miała dość słuchania o dupie Maryni i go przeprowadziła do Milanu :P

:arrow: Ronaldo nawet jak już pojawiał się w tym sezonie na boisku to był nieskuteczny. Aż żal uciskał w krocze przy sikaniu :roll: Z tego sezonu najbardziej mu pamiętam niewykorzystaną "piłkę meczową" z Sevillą...Nie wiem dlaczego, ale to mnie doskwiera kiedy o nim pomyślę :o

:arrow: Skoro Ronaldo był nieskuteczny to był mizerną alternatywą dla Ruuda, który jest za mało regularny, ale i tak lepiej sobie radził niż Ronaldo. Razem grać specjalnie nie mogli...to kłuło w oczy :?

:arrow: Zawodników mogących grać w ataku mamy sporo. Raul niedługo wróci do zdrowia, jest Higuain, Robinho (tylko czekam aż zagra na środku, a nie na skrzydle) no i Reyes...jak Robinho na środku to on w końcu na nominalnej pozycji :D Na ataku też kiedyś grywał. Do tego jest Cassano :lol: czy ludzie z rezerw :P Nie są to zawodnicy a'la dostaw nogę i strzelający +20 bramek w lidze na sezon, ale jakimś rozwiązaniem na wszelki wypadek są.

:arrow: Przyjście Oliveiry skomplikowałoby sytuację z ilością miejsc dla graczy spoza UE. On w Realu = Marcelo w Castlli. Po co sobie utrudniać życie :P Tym bardziej, że Capello chyba nie był napalony na transfer Brazylijczyka.

:arrow: Przyjście Oliveiry = dodatkowe kłopoty przy negocjacjach z Matą w sprawie nowego kontraktu :roll:

:arrow: Po sezonie wraca Soldado. Myślę, że warto go zatrzymać zważywszy na niezłą grę w Osasunie.

Damy radę :!: Po transferze Higuaina niektórzy mówili "znowu napastnik" :lol:

Awatar użytkownika
brylancik
Oleguer Fan
Posty: 1974
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:34
Reputacja: 0
Lokalizacja: Valencia

Post Wyświetl pojedynczy post autor: brylancik » 31 sty 2007, 21:57

Taaak... podajesz że mamy dużo napastników, ale tak naprawdę w taktyce jaką stosuje Capello potrzebny jest nam jeden typowy środkowy napastnik. Jak dotąd grał tam Ruud, bo go omijały kontuzję, ale w przypadku gdyby jakiś uraz wykluczył go na dłuższy czas (odpukać), jak np w Barcelonie Eto'o to mógłby być zajebisty problem. Fabio obraził się na Cassano, Raul próbował grać już na tej pozycji w zeszłym sezonie z miernym skutkiem, a Higuain, Reyes i Robinho wolą grać bliżej pomocy. Prawda jest taka że w tym momencie mamy jednego środkowego napastnika.

W rezerwach też nie mamy jakiegoś wybitnego snajpera. Jest oczywiście Mata i Bueno ale oni nie są typowymy egzekutorami, a właśnie ktoś taki nam jest potrzebny. Oczywiście fajnie że w lecie wraca Soldado, ale ten sezon nie jest jeszcze stracony i myślę że pasowało by troszkę powalczyć, a nie myśleć co będzie w przyszłym.
RealFan pisze:Przyjście Oliveiry
Wszyscy się napalili na Oliveirę ale zarząd już dawno temu wiedizał że ma zamiar sprzedawać Ronaldo i Cassano tak że można było rozpocząć negocjacje z jakimś innym napastnikiem. IMHO teraz zostaliśmy położeni w klopotliwej sytuacji w razie czegoś może się to na nas zemścić. Nawet taki przysłowiowy Saviola by się przydał żeby grzać ławę i w razie kłopotów być alternatywą.

RealFan pisze:Po transferze Higuaina niektórzy mówili "znowu napastnik"
Dobrze wiesz że tak naprawdę mamy w pierwszym składzie tylko jednego napastnika. Higuaina , Cassano, Robinho, Reyesa czy nawet Raula można uznać za ofensywnych pomocników i zazwyczaj taką rolę pełnią w taktyce Capello.

Podsumowując myślę że zarząd popełnił duży błąd sprzedając Ronaldo i nie znajdując jakiegoś rezerwowego który w razie kłopotów mógłby wejść na boisko i zastąpić Ruuda.

Major Leon
Trampkarz
Trampkarz
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2007, 21:38
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Major Leon » 31 sty 2007, 22:29

nom zgadzam się z brylancikiem, potrzebny nam jest teraz śr. nap. typu Kanute, Oliveira, Baptista. Ale myślę że dobrze zrobili sprzedając R9 bo z niego nie było już żadnego pożytku, szkoda tylko że zarząd nie pomyślał o tym że potrzebny jest nam ktoś na zmianę. Ale z drugiej strony RealFan ma racje Hiugain może grać na środku jest jeszcze Raul, Cassan no i może dzięki temu szanse dostaną młode wilki (Mata, Bueno) Mam nadzieje że dobrze się to skończy choć nie jestem w tej sprawie optymistą :?

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1419
Rejestracja: 22 gru 2005, 14:09
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 31 sty 2007, 22:53

dobrze ze Ronadlo odszedł

nie dobrze ze zostalismy bez drugiej typowej '9'

nie dobrze bo coś czuje ze Ruud za niedługo odniesie kontuzje (tfu,tfu)

co do tematu Juan Mata i problemy z kontraktem
ja uważam tak: jesli zawodnik nie bedzie realista i nie zrozumie ze na dzien dzisiejszy nikt go do piewszej ekipy nie wezmie - to odejdzie

jedyne co go moze skłonić do pozostania to dobre warunki finansowe i moze jakies rozmowy z Michelem wszystko zalezy od samego Maty.

To Real, tu nie mozna postawić na 19 latka w meczu z Bayrnem na wyjezdzie jako na jednego napastnika Mata tez to musi zrozumieć

Poza tym za szybkie odchodzenie i granie o poziom wyżej też nie przebiega zawsze tak świetnie i tak naturalnie wystarczy zobaczyc jak gra i co gra i ile Jurado w Atletico

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18598
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:06
Reputacja: 2431
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 31 sty 2007, 23:33

Czy ja wiem czy ewentualna absencja Ruuda to byłby wielki problem. Dzisiaj Roma z Milanem grała praktycznie bez nominalnego łowcy bramek, a mimo to w świetnym stylu wygrała 3:1. Kto oglądał to wie ile zagrożenia można zrobić nawet bez gościa a'la dostaw nogę :] To taki przykład pierwszy z brzegu :P Wysunięty napastnik w stylu Ruuda czy Ronaldo nie jest najważniejszy. Dużo większe znaczenie ma pozostała część zespołu, bez której taki Ronaldo stoi na boisku jak ofiara losu i nie wie co ma zrobić...W tym samym czasie kibice zadają sobie pytanie czy on w ogóle gra :P

A w lecie to nie napastnik będzie najważniejszy tylko ktoś na prawe skrzydło i zapewne to o tej pozycji będziemy najwięcej czytać w prasie typu Marca czy AS :>

Awatar użytkownika
vakabayashi
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1419
Rejestracja: 22 gru 2005, 14:09
Reputacja: 0

Post Wyświetl pojedynczy post autor: vakabayashi » 01 lut 2007, 13:22

Juan Mata w wywiadzie dla Marca.es powiedział ze zostaje i ze chce grać dla Realu Madryt dla pierwszej drużyny przez wiele lat.

Mata podziekował tez Michelowi trenerowi Castilli za zaufanie jakim go obdarzył.Nasz młody 'cantero' powiedział ze do przedłużenia umowy pozostało tylko uzgodnienie kwestii ekonomicznych.

EDIT:

Kolejna dobra i ważna dzisaj wiadomość sąd madrycki uznał ze głosy oddane w formie listów na ostatnich wyborach w Realu Madryt są niewazne tym samym podtrzymał żadnie wyrazone przez Ramona Calderona

Mozna wiec powiedziec ze teraz bez przeszkód Ramon Calderon będzie prezydentem Realu Madryt w świetle prawa.

Awatar użytkownika
Kluchman
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 18598
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:06
Reputacja: 2431
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 02 lut 2007, 16:06

Akurat kontrakt dla Maty nie musi być prościutki do załatwienia bo są pewne rozbieżności. Równie dobrze już dziś możemy się dowiedzieć o pomyślnym zakończeniu rozmów, jak i w ogóle się tego nie doczekać :roll:

W zasadzie niewiele zależy od zarządu. To czy Mata zostanie jest wyłącznie w głowie sztabu szkoleniowego. Kwestie finansowe są raczej ustalone, gorzej ze sportowymi. Juan chce się zadomowić w pierwszej drużynie, a nie ciągle grać w Castlli. Na razie trudno mu na to liczyć, więc sytuacja może się potoczyć różnie :roll:

Tu jest układ podobny trochę do tego z Saviolą w Barcelonie. Niby chce zostać, a z drugiej strony nie jest przekonany, czy może liczyć na spełnienie swoich ambicji sportowych. Powrót Eto'o oznacza dla niego miejsce na ławce rezerwowych, a przecież przegrywał rywalizację z Gudjohnsenem. Mata ma identyczny dylemat :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”