na wybory !Danielinho90 pisze:Czemu ja dostalem ostrzezenie a Rossi nie?
Post Wyświetl pojedynczy post autor: kon2r » 18 paź 2007, 16:20
na wybory !Danielinho90 pisze:Czemu ja dostalem ostrzezenie a Rossi nie?
kon2r

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Marco Van Basten » 18 paź 2007, 16:23
Marco Van Basten
Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 18 paź 2007, 16:24
Bo Rossi nie napisał Croucha z dużej litery, a Eduardo z małej.E: Czemu ja dostalem ostrzezenie a Rossi nie?
fieldy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Danielinho90 » 18 paź 2007, 16:26
fieldy pisze:Bo Rossi nie napisał Croucha z dużej litery, a Eduardo z małej.
Wszystkie nazwiska piszemy z dużej.
Tu się dys ... czyms tam nie wymigasz.
Ale kiepska napinka.Rozgryzlem cie.Brak ci argumentow i nie chcesz ze mna rozmawiac taka prawda.brak ci wiedzy.po za tym nie jestes obiektywny.prawda jest taka ze ja staram sie rozmawiac normalnie,kulturalnie a ty nawet tego nie potrafiesz.Łał, dobry jesteś.
Danielinho90

Giggsy King
Post Wyświetl pojedynczy post autor: franz » 18 paź 2007, 16:39
franz

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Danielinho90 » 18 paź 2007, 16:44
Szanuję to co napisałeś bo przynajmniej sie ie napinałeś jak inni wielcy forumowicze.Masz prawo posiadac swoje zdanie a ze jest one takie a nie inne to juz twoja sprawa.franz pisze:Wiecie co?
Otóż winni w tej całej sprawie "Danielinho90" są ci, którzy podjeli sie bezsennsownej i smiecącej "dyskusji z nim". To nie wina Danielinho90 (swoją drogą to chyba nie rocznik bo po człowieku w tym wieku można się więcej spodziewac) że pisze jak pisze, rozsądny forumowicz powinnien przejść obok tych jego słabych wypocin (sory Daniel ale taka jest bolesna prawda) i wtedy sprawa rozwiązał by sie sama bo Danielinho90 przestał by pisać nie uzyskując ani aprobaty ani pogardy, po prostu znudzony zostawił by te forum w spokoju, ale nie ktoś oczywiście musiał pokazać swoją wyższość, wiedze i elokwencję i nakręcił z nim dyskusje tak jak by nie wiedział, że to kompletnie bez celowe, i dlatego w wielu tematach teraz jest smietnik.
Dziękuje za uwage i wszystkiego naj Danielinho90
Danielinho90

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Giggsy King » 18 paź 2007, 16:47
A może szkoda mi czasu na pajaca, który pisze, że przed 37-letnim Lehmannem są wrota do wielkiej kariery, a Crouch jest w tym sezonie skuteczniejszy od Adebayora?Danielinho90 pisze:Rozgryzlem cie.Brak ci argumentow i nie chcesz ze mna rozmawiac taka prawda.
Giggsy King
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rossi » 18 paź 2007, 16:56
Rossi
Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 18 paź 2007, 16:58
fieldy
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rossi » 18 paź 2007, 17:02
Rossi
Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 18 paź 2007, 17:07
fieldy
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Rossi » 18 paź 2007, 17:14
Rossi

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Danielinho90 » 18 paź 2007, 21:08
Danielinho90
Post Wyświetl pojedynczy post autor: African » 18 paź 2007, 21:12
African
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio