
Post Wyświetl pojedynczy post autor: TS borys IFC » 19 maja 2008, 19:03
TS borys IFC
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berik » 20 maja 2008, 19:29
Berik
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berik » 21 maja 2008, 17:19
Berik

Post Wyświetl pojedynczy post autor: boskigonzo » 21 maja 2008, 20:28
boskigonzo
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Berik » 22 maja 2008, 10:47
Berik
Post Wyświetl pojedynczy post autor: klopx » 22 maja 2008, 11:08
Mnie tez zapytała:P poległem na tym pytaniuBerik pisze:te pytania tez sa dziwne musze przyznac...moja kumpela zostala zapytana o 2 pozycje z lit.przedmiotu
klopx
Post Wyświetl pojedynczy post autor: The Game » 22 maja 2008, 11:48
The Game
Post Wyświetl pojedynczy post autor: maciek_88 » 22 maja 2008, 11:59
A co w tym dziwnegoklopx pisze:Mnie tez zapytała:P poległem na tym pytaniuBerik pisze:te pytania tez sa dziwne musze przyznac...moja kumpela zostala zapytana o 2 pozycje z lit.przedmiotuale 12pkt było;d
maciek_88
Post Wyświetl pojedynczy post autor: klopx » 22 maja 2008, 13:24
maciek_88 pisze:A co w tym dziwnegoJa w tamtym roku dostałem 4 pytania z jednej książki, gdzie ona wcale nie była kluczowa w moim temacie. Łącznie pytań miałem 8.
klopx
Post Wyświetl pojedynczy post autor: maciek_88 » 22 maja 2008, 13:54
Ja miałem pytanie z ,,Wieku propagandy", inne książki były o wiele mniej znane, więc stamtąd nie miałem pytań. Ale też przyznaję, że niedokładnie przeczytałem Twojego posta, bo te 4 pytania miałem z ,,Rozmów z katem", które były jednak literaturą podmiotu.klopx pisze:maciek_88 pisze:A co w tym dziwnegoJa w tamtym roku dostałem 4 pytania z jednej książki, gdzie ona wcale nie była kluczowa w moim temacie. Łącznie pytań miałem 8.
jak to co? przecież to ksiązki z których niby miałem korzystać omawiając prace... a jezeli korzystałem tylko z zeszytu?! a reszte sam wymyslilem...? nie ma juz ludzi tak mądrych?
Może napisałem literature przedmiotu bo tak trzeba, a tak naprawde z zadnej z tych ksiązek nie korzystałem... pomysl;)
Z czego korzystałeś omawiając swój temat?
Czy tak wygląda pytanie dzieki ktoremu mam zaliczyc mature z polskiego???:/
Gdyby można było odpowiedziałbym "z mózgu!"
maciek_88
Post Wyświetl pojedynczy post autor: klopx » 22 maja 2008, 16:43
Aaaa widziszmaciek_88 pisze:Ale też przyznaję, że niedokładnie przeczytałem Twojego posta, bo te 4 pytania miałem z ,,Rozmów z katem", które były jednak literaturą podmiotu.
klopx
Post Wyświetl pojedynczy post autor: SpY » 18 cze 2008, 23:39
SpY
Post Wyświetl pojedynczy post autor: klopx » 18 cze 2008, 23:43
30 czerwcaSpY pisze:Wie ktos kiedy beda wyniki matur
klopx
Post Wyświetl pojedynczy post autor: SpY » 18 cze 2008, 23:45
To jest pewneklopx pisze:
30 czerwca
SpY

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Łukasz_ » 19 cze 2008, 14:35
Łukasz_
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio