Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kozi179 » 01 lut 2009, 0:21
Kozi179
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kamil232 » 01 lut 2009, 2:19
Kamil232
Post Wyświetl pojedynczy post autor: gunjah » 01 lut 2009, 12:13
gunjah
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bienias » 01 lut 2009, 13:29
W Warszawie pamietajaMentor pisze:
PS: Alcantara ma fajne nazwisko. Ktoś to pamięta?
Rczej nikt z kibicow Barcy nie posadzi w jednym rzedzie Ikera w formie i Buffona razem z VV. Nie ta klasa. Ale co tam robi VdS? To moze slynna liste 50 lepszych od VV wkleimy i zaczniemy tworzyc dluzsza np. 100Kamil232 pisze:
Nie wątpliwie wiem, że zaraz usłyszę że Valdes to klasa Buffona, Cassilasa, VDS... więc od razu uprzedzam, że na to nie będę odpowiadał
Bienias
Post Wyświetl pojedynczy post autor: mistyk » 01 lut 2009, 13:40
mistyk
Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 01 lut 2009, 13:42
fieldy
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kozi179 » 01 lut 2009, 14:17
Kozi179
Post Wyświetl pojedynczy post autor: mete » 01 lut 2009, 14:37
trofeo Zamora nie jest zadnym wyznacznkiem ktory bramkarz jest lepszy.nic nie ujmuje VV ale jednak ma o wiele latwiej niz Casillas patrzac na gre obrony ich klubowA tak dla porownania tych dwoch Panow: Trofeo Zamora VV-0.70 bramki/mecz przy 20 rozegranych spotkaniach. Casillas-1,35 bramki/mecz przy 20 rozegranych spotkaniach.
wsadzenie VDS do jednego wora z Buffonem i Casillasem to lekka przesada.obaj osiagneli poziom dla wielu obecnych bramkarzy nie osigalnyNie wątpliwie wiem, że zaraz usłyszę że Valdes to klasa Buffona, Cassilasa, VDS... więc od razu uprzedzam, że na to nie będę odpowiadał
mete

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Kluchman » 01 lut 2009, 14:41
Kluchman
Post Wyświetl pojedynczy post autor: red85 » 01 lut 2009, 14:43
red85

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Marco Van Basten » 01 lut 2009, 14:50
Ty chyba nie pamiętasz takich gwiazdorów jak Hesp, Bonano i Dutruel.gunjah pisze:Średniak nie utrzymałby sie w bramce Barcelony przez tyle lat, średniaki bronią w średnich klubach takich jak np. Fulham w którym przez kilka sezonów bronił "klasa światowa" van der sar.
Marco Van Basten
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mentor » 01 lut 2009, 14:55
Bez przesady. Pinto ostatnimi czasy nie sprawiał dobrego wrażeniaRealFan pisze:gdyby w bramce barcelony stal jakis slabszy bramkarz - nawet pinto - to jego statystyki w trofeo zamora rowniez bylyby dobre
Ty za to na pewno nie pamiętasz ile sezonów bronili Ci bramkarze a ile broni Valdes. Podpowiem, że Victor broni dłużej niż ta trójka razem wzięta.Marco_Van_Basten pisze:Ty chyba nie pamiętasz takich gwiazdorów jak Hesp, Bonano i Dutruel.
Mentor

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Despertado » 01 lut 2009, 16:20
Despertado
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Mentor » 01 lut 2009, 16:29
Też prawda.Despertado pisze:Stawianie Hespa w tym samym szeregu co Bonano i Dutruela to gruba przesada
Messi odpoczywa.Valdés; Alves, Márquez, Piqué, Abidal; Touré, Xavi, Busquets; Iniesta, Eto'o y Henry
Mentor
Post Wyświetl pojedynczy post autor: Bienias » 01 lut 2009, 16:33
Bienias
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio