Ciekawa informacja. Może dzięki temu klub uniknie takich problemów, jak przy transferze Leto czy Gonzaleza (o czym zresztą mowa w newsie).
Liczę na owocną współpracę.

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 23 sty 2010, 16:53
Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 26 sty 2010, 20:22

Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Magnum » 26 sty 2010, 22:38
Magnum

Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 26 sty 2010, 22:47
fieldy

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 26 sty 2010, 22:59
Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: smudge_90 » 27 sty 2010, 12:03
smudge_90

Post Wyświetl pojedynczy post autor: smudge_90 » 27 sty 2010, 15:14
smudge_90

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 27 sty 2010, 16:25
Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 28 sty 2010, 20:30
Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 29 sty 2010, 20:06
To jest właśnie polityka transferowa Beniteza. Nie chce sprzedawać Babela, ale mimo wszystko nie stawia na niego (bodajże na mecz ze Stoke nawet go nie zabrał, mimo że sytuacja kadrowa była naprawdę nieciekawa) i zapewne stawiać nie będzie. Szkoda, że odrzucili ofertę. Chętnie bym pożegnał Holendra.lfc.pl pisze:Sky Sports podaje, że Liverpool odrzucił nową ofertę Birmingham City dla Ryana Babela. Klub poluje na skrzydłowego The Reds od początku styczniowego okienka transferowego, ale zespół z Merseyside odrzucił pierwotną propozycję opiewająca na 9 mln funtów.
Szkoleniowiec Liverpoolu, Rafa Benitez, utrzymywał, że Babel wciąż znajduje się w jego planach, ale od pierwszej oferty City, 23-latek tylko raz pojawił się na boisku, wchodząc z ławki rezerwowych.
Babel nie ukrywał swojego niezadowolenia i niedawno głośna była sprawa opublikowania przez niego wiadomości o pominięciu go w kadrze na portalu Twitter. Potem przepraszał Beniteza. Jednak początkowo nie myślał o przenosinach na St. Andrews.
Ostatnio agent piłkarza mówił, że Holender ma na uwadze Mistrzostwa Świata i chce grać, ale wygląda na to, że najświeższa oferta Aleksa McLeisha dla niego została odrzucona.
Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: miguel indurain » 29 sty 2010, 20:33
miguel indurain

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 29 sty 2010, 20:40
Daaaamian

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Asteniu » 29 sty 2010, 21:33
Z tego co się orientuje to Atletico chciało z nim przedłużyć kontrakt, ale sam Maxi średnio był zainteresowany tym. Być może Atletico chciało ku znacznie okroić pensję. Rozmowy jakieś były, jeszcze nie tak dawno Cerezo mówił że wierzy iż się dogadają z Maxim.Daaaamian pisze: No i domyślam się dlaczego Atletico nie przedłużyło kontaktu z Rodriguezem.
Asteniu

Post Wyświetl pojedynczy post autor: Daaaamian » 29 sty 2010, 23:01
Daaaamian
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
Zasady ochrony danych osobowych | Regulamin
Administracja, zarządzanie i wsparcie graficzne forum: pawel.studio
Re: Liverpool (zbiorczy)
Post Wyświetl pojedynczy post autor: fieldy » 23 sty 2010, 13:13
Wenger powoli się wycofuje z zakupów, cały czas mówił, że kogoś sprowadzi. Ostatnio już wypowiada się inaczej - że nie widzi nikogo kto mógłby nas wzmocnić.