Polecam Marcina Jeziornego z Górnika Polkowice kupiłem go za przysłowiowe grosze.Pawel pisze:też gram Pogoniąmaly_1236 pisze:Kurde ja to mam pecha, gdy zapisywalem gre, wylaczyl mi sie komp. Pozniej chce zagrac, wczytuje save'a i wyskakuje blad. Masakra, a zapowiadal sie tytul mistrza wloch i fajny skladzik w nastepnym sezonie.
Teraz gram Pogonia Szczecin. Poleccie jakis srodkowych obroncow. Dudka, Golanski, Jeziorny i Rzezniczak odpadaja bo nie chca do mnie przejsc, a daje im od zarypa kasy.
na środek obrony kup Szymiczka z Odry Wodzisław-dałem za niego 120 tyś euro i na pierwszy sezon(nawet i na drugi) wystarczy ci Masternak(cały czas rowna forma nie spada poniżej 7)
na prawą obronek kupi Przemysława Kuliga-nie wydasz na niego wiecej niż 80 tyś.
P.S Macie coś takiego że jak 17-18 rozegra wiekszość meczu w pierwszym składzie to będzie on niezadadowolony , że ciąży na nim duża odpowiedzialność. Dlatego lepiej tych młodych stopniowo wpuszczać. Niech nie grają cały czas







